НОВИНИ

13.12.2016 | Топ-республіканці розійшлися думками з Трампом щодо ролі РФ в хакерських атаках на США
Джерело - УКРІНФОРМ

На це звертає увагу впливове американське видання The New York Times.

"Очевидно, будь-яке іноземне втручання в нашу систему кібербезпеки викликає занепокоєння. Я рішуче засуджую будь-які такі спроби. До виборів директор Офісу національної розвідки оприлюднив заяву, зауваживши, що Росія керувала нещодавнім зламом електронної пошти американських посадових осіб та інституцій, включно з політичними організаціями США", - наводить видання слова впливового сенатора.

Це, зауважив він, за висновками комітетів з питань розвідки Конгресу, може бути оприлюднено відкрито без загрози викрити джерела та методи розвідки.

Спікер Палати представників Пол Райан, який також представляє Республіканську партію в Конгресі, зі свого боку заявив, що підтримує ініціативу розслідування дій Росії.

"Будь-яке іноземне втручання в наші вибори абсолютно неприйнятне. І будь-яке втручання Росії є особливо проблематичним, тому що, за президентства Путіна Росія є агресором, який постійно підриває американські інтереси", - заявив Райан.

Заяви впливових республіканців були оприлюднені після того, як обраний президент США Дональд Трамп впродовж останніх днів у заявах ЗМІ ставив під сумнів компетентність американської розвідки, а також оприлюднення ним наміру призначити на посаду держсекретаря лояльного Росії бізнесмена Рекса Тіллерсона у новій адміністрації США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект