НОВИНИ

30.09.2016 | Шидло: Сьогодні втрачається довіра до Європарламенту
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це заявила голова Ради міністрів Польщі Беата Шидло, реагуючи на рішення Європарламенту провести у наступну середу, 5 жовтня, дискусії щодо прав жінок, інформує кореспондент Укрінформу.

“Брюссельські еліти не зробили жодних висновків після Brexit. Якщо сьогодні ЄС має серйозні проблеми, пов’язані з виходом Великої Британії з ЄС, з кризами, які з’являються, з міграційною кризою, але постійно займається надуманими темами чи сам собою. Я вкотре переконуюся, що необхідною є зміна Угоди (про ЄС – ред.), що потрібно реформувати ЄС, оскільки так далі бути не може”,- заявила Шидло.

За її словами, ЄС має займатися питаннями безпеки, створенням місць праці. “Сьогодні втрачається довіра до Європарламенту”,- заявила польський прем’єр.


Напередодні лідери фракцій в ЄП прийняли рішення щодо проведення дискусії про права жінок у Польщі через наміри влади законодавчо посилити обмеження на здійснення абортів.

Як відомо, минулого тижня Сейм Польщі розглядав декілька положень законів, які регламентують це питання. У результаті ліберальний проект щодо спрощення положень було відкинуто, а консервативний варіант про посилення обмежень, який лобіює влада, було направлено для подальшого розгляду у комісіях. У проекті закону про “Загальну охорону людського життя і виховання для життя у сім’ї” передбачається повна заборона на здійснення абортів і кримінальна відповідальність для кожного, хто зазіхне на знищення плоду, зокрема і для матерів.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект