НОВИНИ

07.05.2016 | МЗС Росії зреагував на американські танки в Грузії
За матеріалами - Радіо Свобода



Військові навчання проходитимуть з 11 по 26 травня цього року у Грузії.

За повідомленням Тбілісі, у навчаннях візьмуть участь близько 1500 військових – 650 американських солдатів, 650 грузинських і 150 військових з Великої Британії.

У Міністерстві оборони Грузії заявили, що головною метою цих навчань є посилення дієздатності грузинської армії та приведення її до стандартів НАТО.

Як повідомляв Укрінформ, 5 травня вперше основні бойові танки американської армії M1A2 «Абрамс» доставили у Грузію морем з болгарського порту Варна для участі у тристоронніх американсько-грузинсько-британських військових навчаннях Noble Partner 2016.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект