НОВИНИ

29.03.2016 | МЗС Туреччини викликало посла Німеччини через сатиричний ролик про Ердогана
Джерело - 112 Україна



Про це повідомляє німецьке видання Spiegel з посиланням на свої джерела.

Мова йде про двохвилинний сатиричний ролик, знятий телеканалом NDR. Відеонарізка з кадрів, на яких фігурує Ердоган, вийшла в сатиричній передачі "Extra-3" в ефірі телеканалу ARD 17 березня. Відео супроводжується піснею під назвою "Ердоги, Ердого, Ердоган".

У тексті пісні, зокрема, висміюється бажання президента Туреччини жити на широку ногу, а також напади на журналістів у країні. "Журналіст, який пише щось, що не подобається Ердогану, вже завтра виявляється за ґратами", - співається в пісні.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект