НОВИНИ

03.02.2016 | Болгарія остаточно відмовилася від "Південного потоку"
Джерело - УНІАН



Депутати парламенту Болгарії відхилили пропозицію про відновлення проекту "Південний потік", пропозицію не було прийнято.

"За" пропозицію проголосували 27 депутатів, "проти" - 16 і 65 проголосували "утримався". Таско Ерменков з парламентської групи "БСП - Ліва Болгарія" сказав, що відновлення газопроводу - це все одно, що відновити ім'я когось мертвого", - йдеться в повідомленні.

У 2014 році уряд Пламена Орешарскі припинив роботу над проектом "Південний потік". Офіційно проект було зупинено, оскільки він не відповідав європейським вимогам.

У січні 2016 року з'явилися чутки про відновлення проекту, які згодом були спростовано.


Детальніше: http://economics.unian.ua/energetics/1254560-bolgariya-ostatochno-vidmovilasya-vid-pivdennogo-potoku.html



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект