НОВИНИ

12.01.2016 | Росія припиняє постачання електроенергії в Україну
Джерело - УКРІНФОРМ



Дія домовленостей закінчилася торік, повідомили в міненерго РФ, передає «Коммерсантъ».


"РФ не веде переговорів на поставку електроенергії з Росії в Україну. Продовжувати його не будемо, так як спочатку він був пов'язаний з договором на постачання електроенергії з України до Криму", - повідомляє видання.


Нагадаємо: в 2014 році Україна купувала електроенергію з енергосистеми Росії за контрактом між "Інтер РАО" і "Укрінтеренерго", який діяв до кінця 2015 року. На початку місяця відразу кілька постачальників електроенергії в Україні зазнали потужної кібератаки, яка могла вивести їх з ладу.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект