НОВИНИ

11.01.2016 | У разі виходу Британії з ЄС Кемерон залишиться прем'єр-міністром
Джерело - УКРІНФОРМ



Глава британського уряду, який брав участь в програмі телеканалу ВВС The Andrew Marr Show, висловив сподівання, що в лютому нинішнього року на черговому саміті ЄС він зможе добитися підписання угоди про реформування Євросоюзу.

У разі виходу Британії з ЄС Кемерон залишиться прем'єр-міністром

Проведення референдуму про подальше членство Великобританії в Європейському союзі заплановано до кінця 2017 року. Але, за словами Кемерона, його можуть провести вже цього року, якщо угода про реформи ЄС буде підписана в наступному місяці.

Виступаючи в телепрограмі, глава британського уряду уточнив, що якщо зусилля уряду щодо просування реформ виявляться марними, а більшість британців на референдумі проголосують за вихід країни з ЄС, то він не піде у відставку.

Пропозиції британського прем’єра про реформування Євросоюзу стосуються управління економікою, правил конкуренції, забезпечення суверенітету держав і вирішення проблем міграції,

Джерело - http://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/1942977-u-razi-vihodu-britaniji-z-es-kemeron-zalishitsya-premer-ministrom.html





| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект