НОВИНИ

17.12.2015 | Нафта дешевшає на рішенні ФРС підвищити ставки вперше майже за десятиліття
За матеріалами - Рейтерз



Ціни на нафту знижуються в зв'язку з підвищенням процентних ставок ФРС і несподіваним зростанням запасів нафти в США.

Сьогодні вранці ф'ючерси на Brent подешевшали на $0,26 до $37,13 за барель, а ф'ючерси на WTI - на $0,09 до $35,43. У середу Brent подешевшала на $1,34, а WTI - майже на 5 відсотків.

Федеральна резервна система США в середу підвищила процентні ставки вперше майже за десятиліття. За рахунок цього курс долара зростає, роблячи нафту менш привабливим активом для інвесторів за межами США.

Запаси нафти в США минулого тижня зросли на 4,8 мільйона барелів до 490,66 мільйона барелів, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA), за прогнозу зниження на 1,4 мільйона барелів.

"Вчорашній звіт про запаси в США явно засмутив інвесторів. Крім цього, ми бачимо, що долар зміцнюється після наради ФРС", - сказав старший аналітик CMC Markets у Сіднеї Рік Спунер.

Країни ОПЕК не очікують істотного зростання цін на нафту в 2016 році через передбачуване підвищення поставок із Ірану.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект