НОВИНИ

30.11.2015 | В Молдові пройшли багатотисячні антиурядові протести
За матеріалами - УНІАН



Так, крім Кишинева, акції пройшли у Сороках, Оргієві, Бєльцях, Хинчештах, Кагулі, Унгенах.

За результатами мітингу у Кишеневі була прийнята резолюція з вимогою розслідування Інтерполом діяльності олігарха Плахотнюка, якого звинувачують у підвищенні тарифів на електроенергію та газ, а також отриманні 18 млн доларів від Росії, підкупі суддів, і виведенні з банкцівської системи мільярдів.

Учасники протестів вимагають повернення грошей у державу.

Крім того, учасники протестів хочуть добитися референдуму, який би дозволив "повернути державу народу і позбутися олігархів".

Протестувальники виступають також за можливість обирати і відкликати президента країни. Крім того, вони вимагають скасування депутатської недоторканності та скорочення кількості парламентарів з 101 до 71 людини.


Детальніше: http://www.unian.ua/world/1197561-v-moldovi-proyshli-bagatotisyachni-antiuryadovi-protesti.html



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект