НОВИНИ

20.08.2015 | США закликали Росію звільнити засудженого естонського поліцейського
Джерело - Радіо Свобода



Як заявили в Державному департаменті США, викрадення, тримання під вартою, а тепер ще й засудження за безпідставними звинуваченнями свідчать про кричущу зневагу до верховенства права з боку російських посадовців і викликають серйозні сумніви щодо дотримання Росією її міжнародних зобов’язань.

Крім того, повідомив речник Держдепартаменту Джон Кірбі, занепокоєння США викликають і повідомлення про те, що Естон Кохвер не мав належного юридичного захисту з боку примусово призначеного йому російського адвоката і що на суд не пустили ні представників громадськості, ні консула Естонії.

Як повідомляв УНІАН раніше, Міністерство закордонних справ України засуджує вирок Псковського обласного суду Росії співробітнику поліції безпеки Естонії Естону Кохверу у вигляді 15 років позбавлення волі.

Російські спецслужби викрали Кохвера у вересні 2014 року на кордоні Росії з Естонією. Йому пред'явили обвинувачення в шпигунстві, контрабанді та носінні зброї, а також у незаконному перетині російського кордону.

При цьому Естонія заявляє, що озброєні люди викрали його з естонської території, поблизу прикордонного пункту Лухамаа, коли він брав участь в операції із запобігання злочину на кордоні.

 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект