НОВИНИ

07.06.2015 | Ципрас, Меркель і Олланд обговорять грецький борг 10 червня в Брюсселі
Джерело - УНІАН



Як повідомив грецький уряд, відповідна домовленість була досягнута за підсумками телефонних переговорів політиків.

"Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд під час телефонної розмови домовилися зустрітися в Брюсселі в середу", - йдеться в комюніке. 10-11 червня в бельгійській столиці запланований саміт ЄС і Співтовариства країн Латинської Америки і Карибського басейну.

За повідомленням Афін, розмова лідерів трьох країн пройшла у доброзичливій атмосфері.  Про інші деталі телефонної розмови нічого не повідомляється.

У п'ятницю Алексіс Ципрас, виступаючи в парламенті, назвав "придушенням країни" умови міжнародних кредиторів щодо порядку виплати грецького боргу і надання подальшої фінансової допомоги Афінам.

Тоді Афіни вперше не перерахували 300 млн доларів за кредитом МВФ. Поки вирішено, що всі чотири червневі виплати будуть проведені в один прийом наприкінці місяця. Але якщо до цього часу не вдасться узгодити умови допомоги, Греції загрожує дефолт.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект