НОВИНИ

19.09.2014 | Порошенко: США готові розширити співпрацю з Україною у сфері оборони
Джерело - УКРІНФОРМ

США готові розширити співпрацю з Україною у сфері безпеки та оборони.


Про це заявив Президент України Петро Порошенко після зустрічі з Президентом США Бараком Обамою, передає власний кореспондент Укрінформу.


«Я попросив Президента Обаму збільшити співпрацю в безпековому та оборонному секторах. І я отримав позитивну відповідь», - зазначив Порошенко, відповідаючи на запитання щодо можливих домовленостей про постачання американської зброї в Україну.


Зустріч Президентів тривала понад годину в Овальному кабінеті Білого дому.


На ній з американського боку були присутні віце-президент Джозеф Байден, державний секретар Джон Керрі, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт та інші посадові особи.


З українського боку у зустрічі брали участь, зокрема, міністр закордонних справ України Павло Клімкін та заступник голови Адміністрації Президента Валерій Чалий.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект