14.08.2014 | Перемир'я в секторі Гази продовжили на п'ять діб
Джерело - Кореспондент
Перемир'я між Ізраїлем і палестинцями за посередництва Єгипту продовжено ще на п'ять діб, повідомляє Agence France-Presse з посиланням на представника палестинської делегації Аззама аль-Ахмеда. Однак їм не вдалося досягти головної мети переговорів – довгострокової мирної угоди.
Продовження перемир'я відбулося, незважаючи на те, що за кілька годин до закінчення терміну попередньої угоди ізраїльтяни повідомили про ракетний удар з боку сектора Гази. В свою чергу прес-секретар ХАМАС спростував причетність організації до цього інциденту.
Це вже третє перемир'я між Ізраїлем і представниками руху ХАМАС з початку серпня. Перше було оголошено увечері 4 серпня за посередництва Єгипту, а друге 10 серпня.
|