НОВИНИ

27.05.2014 | Путін постарається викрутити руки Порошенку, - Ілларіонов
Джерело - БТБ

Колишній радник президента Росії з економічних питань, старший науковий співробітник Інституту Катона (США) Андрій Ілларіонов вважає, що після обрання нового Президента України Росія не відмовиться від мети встановити контроль над Україною, і конфлікт між двома державами перейде в тривалу стадію без особливих проривів. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі телеканалу БТБ.


На думку Ілларіонова, хоча новий Президент буде націлений на відстоювання інтересів України і досягнення компромісу з північним сусідом, Путін не відмовиться від своєї мети. «Позиція російського керівника спрямована на те, щоб встановити контроль над Україною. Путін постарається досягти максимально можливого, викрутити руки Порошенку і Україні. Я не думаю, що найближчим часом вдасться досягти якогось істотного прориву. Мені здається, що українсько-російський, точніше українсько-путінський конфлікт переходить у дуже тривалу стадію без особливих проривів», - сказав він.



«Ми станемо свідками досить тривалої позиційної боротьби, в якій Порошенко і нова українська влада намагатимуться домогтися відстоювання українських інтересів, а Путін буде домагатися реалізації своїх планів зі встановлення контролю над Україною. Оскільки ці дві цілі є абсолютно несумісні, ми станемо свідками тривалої позиційної війни і боротьби на всіх фронтах при використанні різних інструментів », - додав експерт.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект