НОВИНИ

09.05.2014 | У Латвії закликають допомогти Україні і готуватися до війни
За матеріалами - Української служби "Радіо Свобода"

Латвійський політтехнолог Данс Тітавс у статті «Хочеш миру – готуйся до війни», опублікованій на порталі DELFI, пише, що російська агресія у Криму та події на півдні й сході України є уроком для Латвії у контексті її власної безпеки.


 На його думку, існують три взаємопов’язані напрямки для зміцнення безпеки держави та її жителів.


Це – колективна безпека НАТО, широке залучення населення, зокрема навчання основним військовим знанням на базі народного ополчення, сучасне озброєння, а також формування єдиного, патріотичного суспільства, яке готове захищати свою Батьківщину. Технології анексії змінюються, наголошує автор.


Зокрема Росія у Крим «запустила зелених чоловічків». Наразі у них нічого б не вийшло в гомогенному середовищі, де жителі є патріотами своєї держави. Тому, на думку автора, Латвії слід активніше працювати у напрямку інтеграції – турбуватися, щоб етнічним меншинам було комфортно в країні проживання.


Також політтехнолог вважає, що в інформаційній війні не слід забороняти телевізійні канали супротивника, а створювати власних «інформаційних бійців», які спростовуватимуть пропаганду й надаватимуть широку достовірну інформацію.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект