НОВИНИ

12.01.2014 | Українське питання стало основним на Тракайському форумі західних дипломатів - Порошенко
Джерело - УНІАН



Про це в інтерв’ю 5 каналу заявив позафракційний народний депутат, співголова Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС Петро Порошенко, який представляв на форумі Україну.

«Зазвичай на Тракайському форумі мали обговорюватись питання безпеки, питання стратегічного розвитку Європейського союзу, і окремим підпитанням стало питання відносин з Росією і пов’язаних з ним – доля «Східного партнерства». Але вже з початку формування порядку денного форуму, було зрозуміло, що найбільша зацікавленість викликає в усіх учасників форуму саме ситуація в Україні», - зазначив Порошенко.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект