НОВИНИ

19.05.2005 | Раффарен: голосування "ні" занурить Францію у кризу
Джерело - EurActiv

Переважна кількість французьких ЗМІ відмічають, що дебати навколо Конституційного Договору ЄС набули дуже високого ступеню драматизму після виступу прем'єр-міністра Жан-П'єрра  Раффарена на національному телебаченні.


Раффарен, виступаючи 17 травня, застеріг щодо можливості виникнення економічної та політичної кризи, якщо Франція відкине Конституцію ЄС.


Виступаючи в Бордо після телевізійних дебатів на національному телебаченні, він сказав, що "ні" голосування 29 травня занурить Францію в "політичну кризу, яка може перрерости в довгі місяці економічної кризи".


"Якщо ми відхилемо договір, Європа буде пошкоджена", - додав прем'єр.


Ці настрої були підхоплені Президентом Європейської Комісії Баррозу, який виступаючи на радіо Europe 1 сказав, що голосування "ні" буде дуже поганою новиною для Франції та Європи, підсилюючи невизначеність інвесторів. 


Останні опитування відмічають повернення лідерства противників Конституційного Договору. 


 


Recent polls have marked a swing back into the lead for the 'non' camp.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект