НОВИНИ

11.09.2013 | Обама: Америка – не світовий жандарм
Джерело - УКРІНФОРМ



Сполучені Штати не є світовим поліцейським й на боротьбу з усім злом у світі її сил не вистачить, але у відповідь на застосування хімзброї у Сирії США мають відреагувати.

Президент США Барак Обама

Таку свою позицію озвучив глава Білого дому Барак Обама у вівторок ввечері під час звернення до нації щодо Сирії.

«Америка - не світовий поліцейський. Жахливі речі відбуваються по всьому світу, і поза нашими силами виправляти все, що неправильно. Але коли з невеликими зусиллями і ризиком ми можемо не допустити отруєння дітей газом до смерті, і тим самим зробити наших власних дітей убезпеченими у довгостроковій перспективі, я вважаю, що ми повинні діяти. Це те, що робить Америку відмінною. Це те, що робить нас винятковими»", - зазначив Обама.

Під час виступу він попросив як конгресменів, так й усіх американців, які його слухали, переглянути в інтернеті відео щодо застосування хімічної зброї у Сирії а потім запитати себе: «В якому світі ми житимемо, якщо Сполучені Штати Америки бачать диктатора, який нахабно порушує міжнародне право з отруйним газом, а ми воліємо дивитися в інший бік?»

Крім того, у зверненні Обама намагався відповісти на побоювання тих, хто вважає, що на зміну Асаду в Сирії можуть прийти «вороги прав людини». «Це правда, що деякі з противників Асада є екстремістами. Але "Аль-Каїда" лише посилиться у більш хаотичнній Сирії, якщо люди там побачать, що світ не робити нічого аби запобігти отруєнню газом невинних громадян».





| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект