НОВИНИ

29.07.2013 | Слабкий долар обвалив індекси бірж країн АТР
Джерело - УКРІНФОРМ



Ослаблення долара та зниження його курсу стало причиною падіння індексів на фондових біржах країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, повідомляє агентство ділових новин Bloomberg із посиланням на веб-сайти бірж.

Сьогодні вранці японський індекс Nikkei 225 знизився на 1,63 відсотка – до 13899,27 пункта. Південнокорейський KOSPI втратив 0,47 відсотка (1901,77 пункта). Австралійський індекс S&P/ASX 200 теж знизився на 0,1 відсотка – до 5037,00 пункта. На думку експертів, ослаблення долара спричинює зростання курсу національних валют, що негативно впливає на конкурентоздатність експорту.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект