НОВИНИ

11.07.2013 | У Вашингтоні розпочався стратегічно-економічний діалог з КНР
Джерело - Українська служба "Радіо Свобода"



Американські правозахисні організації і законодавці закликають адміністрацію президента Обами зайняти рішучу позицію під час річних нарад на високому рівні, які розпочалися в середу у Вашингтоні.

Американську делегацію очолюють державний секретар Джон Керрі і міністр фінансів Джек Лью. Китайську сторону представляють державний радник Ян Цзечі і заступник прем’єр-міністра Ван Ян.

Це вже п’ятий так званий стратегічний і економічний діалог, який є нагодою для Вашингтона і Пекіна обміркувати та інколи висловити протилежні думки щодо співробітництва і непогодженостей між двома державами з найбільшими економіками.

Ще до дводенних нарад були заклики до американської сторони, щоб вона висловила занепокоєння з приводу репутації КНР у сфері прав людини. Це дуже делікатне питання у випадку Китаю.

Базована в Нью-Йорку організація Вахта прав людини заявила, що Сполучені Штати повинні вимагати відповіді з боку Китаю з приводу «відсутності поступу» у таких питаннях, як ставлення до критиків уряду, обмеження свободи слова і політики в районах проживання національних меншин.

Двопартійна група провідних американських законодавців також закликала адміністрацію Обами чинити тиск на Китай у низці економічних питань, включно із захистом інтелектувальної власності і запевненням, що Китай відкриє свої ринки для дальшої конкуренції з іноземними компаніями.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект