НОВИНИ

13.09.2011 | Спікер парламенту: Грузія стане членом НАТО, і ми до цього готові
Джерело - УНІАН, "Новини-Грузія.

Голова грузинського парламенту Давид Бакрадзе напередодні візиту Генерального Секретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена заявив, що Грузія задовольняє практично всі вимоги, які можуть бути поставлені перед країною-кандидатом на членство до Альянсу.


Делегація Північноатлантичної Ради на чолі з Генсеком НАТО відвідає Грузію з офіційним візитом 9-10 листопада.


"Грузія стане членом НАТО, і ми до цього готові, ми багато працювали над цим останні роки. Я можу сміливо сказати, що Грузія задовольняє практично всі вимоги, які можуть бути поставлені перед країною-кандидатом", - заявив спікер парламенту в ефірі телекомпанії "Руставі-2".


При цьому він зазначив, що "подібне рішення не буде швидким і легким".


"Ми спробуємо прискорити процес вступу до НАТО, і візит Генсека і засідання Північноатлантичної Ради сприятимуть тому, щоб Грузія швидше досягла своєї мети", - наголосив Бакрадзе.


Водночас голова парламенту Грузії визнав, що ще дуже рано говорити про те, які результати будуть за засіданнями Північноатлантичної Ради і Комісії НАТО-Грузія.


Але в будь-якому разі, за словами Бакрадзе, "це сильний політичний сигнал про те, що у відносинах з НАТО Грузія розглядається як партнер".



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект