НОВИНИ

28.02.2011 | США і Південна Корея почали спільні військові навчання
Джерело - Korespondent

Спільні навчання США і Південної Кореї стартували на Корейському півострові, незважаючи на погрози з боку КНДР.


Як очікується, у маневрах повинні взяти участь близько 200 тисяч південнокорейських військових, а також близько 13 тисяч американських солдатів. Навчання складатиметься з двох частин: перша присвячена вправам на управління військами і триватиме до 10 березня, а другий етап навчань, що включає в себе повітряні, водні та наземні маневри, завершиться 30 квітня, передає AFP.


Напередодні Пхеньян заявив, що якщо ВС США і Південної Кореї все-таки почнуть свої маневри, вони завдадуть військовий удар і перетворять столицю Південної Кореї Сеул в "море вогню".


Нагадаємо, на початку лютого зазнали невдачі попередні переговори між військовими КНДР і Південної Кореї для підготовки зустрічі на вищому рівні, покликаної пом'якшити протистояння між країнами.


Відносини між двома країнами значно ускладнилися після того, як 23 листопада в районі острова Енпхендо в Жовтому морі, де проходить спірна лінія розділу між КНДР і Південною Кореєю, стався найбільший за останні півстоліття збройний інцидент на Корейському півострові, в результаті чого загинули четверо людей, більш ніж 10 осіб отримали поранення.


Офіційний Сеул заявив, що острів зазнав артобстрілу з боку Півночі, і мешканці півдня відкрили вогонь у відповідь. КНДР наполягає, що стрілянина по острову була відповіддю на ворожі дії з боку Південної Кореї.


 


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект