ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

14.02.2008 | Комітет Сенату США підтримав вступ України в НАТО
За матерiалами - Korespondent, РІА Новости

Профільний комітет сенату США із закордонних справ на засіданні в середу одноголосно затвердив резолюцію про підтримку швидкого приєднання Грузії і України до Плану дій з членства в НАТО.


Офіційна назва резолюції - Про висловлення рішучої підтримки сенатом США приєднання Грузії й України до Плану дій з членства в НАТО.

"Сенат вважає, що США повинні проявити лідерство в наданні підтримки, аби Грузія і Україна якнайшвидше приєдналися до Плану дій з членства (у НАТО)", - йдеться в тексті резолюції.

У документі наголошується також, що на думку сенату США "міцні стосунки між урядом Грузії, урядом України і НАТО будуть взаємовигідними для цих країн і держав-членів НАТО".

У резолюції вказується, що "уряд Грузії і уряд України висловили своє бажання вступити в євроатлантичне співтовариство, і що Грузія і Україна тісно працюють із НАТО та його членами над тим, щоб відповідати критеріям майбутнього членства в НАТО".

Затверджена комітетом резолюція носить декларативний характер, оскільки сформульована у формі "думки сенату США", тому не вимагає підпису президента США.

Як повідомлялося, Київ сподівається на позитивну відповідь щодо приєднання України до Плану дій з отримання членства в Північноатлантичному альянсі під час квітневого саміту НАТО в Бухаресті, заявив президент Віктор Ющенко.

 


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект