ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

25.07.2007 | Інтерв'ю Романо Проді: "Двошвидкісна Європа означає більше вибору"
Джерело - EurActiv

Під час формальних дискусій щодо нового "Договору реформи" ЄС, що розпочалася цього тижня, італійський прем'єр Романо Проді сказав, що він є прихильником двошвидкісної Європи для того, аби уникнути перепон з боку тих, хто є меншим євроентузіастом.


Колишній президент Єврокомісії та стійкий про-європеєць Романо Проді знає, що інтеграція ЄС часто означає згоду на загальних умовах, так як одностайність є правилом для внесення змін до діючих Договорів.

 

Ось чому, можливо, він каже, що він може змиритися з домовленістю на червневому Самміті щодо реформування нинішніх договорів ЄС та каже, що це "найкращий копроміс, який ми могли досягнути".

"Такі рішення є завжди копромісом.Мої погляди на Європу завжди були визначально сильнішими, але це добрий копроміс. Він спроектував більш сильні інституції наприклад, постійне президенство, а також зміцнив спільну зовнішню політику, він ввів спільну дипломатичну службу, встановив легальний статут Союзу і що найбільш важливо, зменшив право вето, яке є ворогом сильного ЄС".


Так як Польща та Британія виступили в якості тих, хто розробляв згубні речі на червневому самміті, питання багатошвидкісної Європи знову на порядку денному. Щодо цього, Проді є безкомпромісним, кажучи, що "ви не можете рухатися із швидкістю останнього вагону".


"Ми вже є двошвидкісною Європою. Євро та Шенген є прикладами цього. Більше того, двошвидкісна Європа не озаначає, що країни з другої групи не можуть приєднатися до першої. Двошвидкісна Європа інколи означає більше вибору".



USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект