ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

28.05.2010 | Адміністрація Обами оприлюднила нову стратегію щодо національної безпеки
Джерело - Голос Америки

Адміністрація Барака Обами у четвер оприлюднила свою нову стратегію стосовно національної безпеки країни, в якій визнається потреба застосування військової сили, але як останній засіб, і підкреслюється необхідність посилення міжнародної дипломатичної співпраці.

У 52-сторінковому документі президент Обама заявив, що збройні сили країни слід використовувати, проте не перенапружувати. У ширшому контексті питання національної безпеки, він наголосив на потребі економічного оновлення, кажучи, що це критично важливий елемент утримання впливу США.

Це перша така доповідь адміністрації Обами щодо її стратегії стосовно національної безпеки. Цього вимагає Конгрес США від кожнього президента. Останній такий документ видав президент Джордж Буш у 2006 році.

У промові у середу, чільний радник президента з питань боротьби з тероризмом Джон Бреннан зробив попередній аналіз нової стратегії. Він сказав, що проблема, так званих, «домашніх терористів» займає пріоритетне місце у стратегії, оскільки дедалі більшу кількість осіб у США «приваблюють екстремістські погляди та ідеологія».

Напочатку цього місяця проти громадянина США висунуто офіційні звинувачення у спробі підірвати бомбу на Таймс-сквер у Нью-Йорку.USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8699. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект