ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

13.04.2025 | Мерц закликав ЄС готуватися до фінансової кризи
За матеріалами - Handelsblatt

Майбутній канцлер Німеччини Фрідріх Мерц вважає, що світову економіку може очікувати фінансова криза через політику президента США Дональда Трампа. На його переконання, країнам Євросоюзу слід вже готуватись до можливих проблем. Про це Мерц сказав в інтерв’ю виданню Handelsblatt.


Водночас Мерц підтримує укладення угоди про вільну торгівлю між США та країнами Європи. En İyi Siteler ve Güvenilir Siteler Listesi Deneme Bonusu Veren Siteler 2025

"Так, я сподіваюся на нову трансатлантичну угоду про вільну торгівлю. Нульові тарифи на все. Це було б краще для обох сторін", - сказав він.

Разом з тим, майбутній канцлер вважає, що Євросоюзу потрібно буде зосередитись на ринках третіх країн, якщо Вашингтон захоче повністю вийти зі світової торгівлі.

"Політика президента Трампа збільшує ризик того, що наступна фінансова криза станеться раніше, ніж очікувалося. Ми, європейці, повинні дати переконливу відповідь", - заявив Мерц.


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект