Це було абсолютно очікувано, що саме зараз, у серпні 2022 - го, розпочнеться нова фаза державного перевороту в США, який відкрито почався на самому початку 2016 року. Так воно й трапилося. Але, на відміну від двох попередніх фаз державного перевороту та брутального захоплення всієї влади у країні, зараз, напередодні проміжних виборів, дії зграї Обами-Байдена – Клінтон – Керрі – Райс – Саллівана набагато жорсткіші, цинічні та панічні.
Ми зараз ще не знаємо точно, яку кінцеву стратегію оберуть ті, хто прорвався до Білого дому, у січні 2017, після безпрецедентного фальшування президентських виборів. Лякає їх показна безпечність та спокій щодо того, що може статися після 8 листопада 2022 року. Зрозуміло лише одне – пекельна машина запущена вже на всю потужність.
Відкритий старт цьому страшному дійству, як виглядає, був даний абсолютно провокативним візитом старої лівої екстремістки Пелозі до Тайваню. Жодних сумнівів у тому, що та маразматична поїздка була цілковито узгоджена із ЦК КПК. Як результат, Тайвань був зданий на знищення товаришу Сі його соратниками – Обамою, Байденом та тією ж Пелозі. Невідомо тільки зараз, коли Пекін встановить повний та тотальний червоний контроль над островом?
Як виглядає, домовленості між ЦК КПК та бандою, що захопила владу у США, полягають в тому, що Тайвань буде зданий на розтерзання саме після проміжних виборів. А для Пелозі та її антуражу для проміжних виборів – блискучі фото з острова та порожні обіцянки та запевнення про «підтримку». Недарма, у складі делегації не було жодного республіканця.
Наступний напрямок – пряма підтримка від страхітливих та безумних мул у Тегерані. Сплячий Джо із своїми лівими екстремістами вже нічого не приховують щодо свого ставлення до режиму в Ірані. А що вони можуть приховувати, якщо вже абсолютно відомо, що Тегеран зробив все, аби Сплячий Джо окупував Білий дім. А безумна «іранська ядерна угода» була лише страшним інструментом у руках, як режиму в Ірані, так й режиму у Вашингтоні. Джон Керрі, абсолютно недарма, поклав все, аби зловісна ядерна угода була підписана сім років тому у Відні. Зараз Сплячий Джо готовий поновити цей стратегічний злочин, який був зупинений Президентом Трампом. Тегеранський режим мулл вже абсолютно в дії у США, як це було влітку – восени 2020-го.
І головний гравець – Кремль та Путін. Вони програли страшно у листопаді 2016-го, коли їх ставлениця – Злодійкувата Хілларі не змогла окупувати Білий дім. То був страшний удар, як по Кремлю, так й по антиукраїнській коаліції вищого рівня Обами – Байдена – Путіна. Вони жорстко помстилися у листопаді 2020-го, коли спільно із китайськими комуністами та іранськими мулами сфальсифікували, приблизно, три мільйони голосів на користь свого протеже - Джозефа Байдена.
Більше року тому, у Женеві, друг Брежнєва – Джозеф Байден почав «розраховуватися» із своїм партнером та союзником – полковником КГБ Путіним. Україна також була у списку «розрахунків» між Кремлем та окупантами Білого дому. Зараз у московських газетах та журналах почалася, однозначно, спланована істерія на «захист» Дональда Трампа після дикунського нападу ФБР на його приватний маєток у Флориді. У США та закордоном проводять паралелі між ФБР та Гестапо. Свята наївність. Абсолютна аналогія між КГБ та ФБР. А «істерія» у московських газетах – це продовження «істерії» щодо Х. Р. Клінтон, яку Кремль вів до Білого дому, починаючи ще від самого 2008-го та, особливо, на протязі цілого 2016-го до їх спільної катастрофи у листопаді.
За думкою кандидата від республіканців до Конгресу Карла Паладіно, ключова фігура цього злодійського божевілля – це Сюзан Райс. Це потворне створіння була призначена Сплячим Джо та однозначно, за наказом сталініста Обами, на ключову посаду у Білому домі – директора Ради внутрішньої політики США. Свого роду «КГБ всередині Білого дому». Сюзан Райс – колишня радниця Обами з питань національної безпеки, член антиукраїнської коаліції вищого рівня. Зараз вона ключовий елемент нової фази державного перевороту у Сполучених Штатах.
А само ФБР вже несамовито верещить про «все зростаючі заклики до громадянської війни» в США. Типова тактика та стратегія КГБ. Це вже просто неможливо збагнути, чому президент Трамп призначив стількох зрадників та покидьків на вищі посади у своїй адміністрації? Розплата прийшла у листопаді 2020-го. Тепер ще страшніше насувається у листопаді 2022-го. А напад ФБР на будинок Трампа у Флориді – це лише сміхотворний початок.
Сплячий Джо втік на острів до Північної Кароліни. Після його повернення до окупованого ним Овального кабінету коаліція Байдена – Путіна – Сі – Хаменеї запрацює на всю потужність.
|