ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

18.10.2021 | Росія припиняє роботу своєї місії у НАТО
За матеріалами - Интерфакс

Про це повідомив Інтерфакс із посиланням на главу МЗС РФ Сергія Лаврова.

«У відповідь на дії НАТО ми припиняємо роботу свого постійного представництва при НАТО, в тому числі, роботу головного військового представника. Напевно, з 1 листопада, або це займе ще кілька днів», - сказав Лавров на пресконференції в Москві.

Він уточнив, що припиняється діяльність військової місії зв'язку НАТО в Москві, акредитація її співробітників відзивається з 1 листопада цього року. Припиняється також діяльність інформаційного бюро НАТО в Москві, яке було засновано при посольстві Королівства Бельгії.


Лавров заявив, що «якщо у НАТО виникнуть якісь екстрені справи, то вони можуть звертатися з цих питань до нашого посла в Бельгії».


USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект