ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

16.04.2015 | Прем'єр Ізраїлю: Іран хоче нас знищити, а світ закриває очі
Джерело - ZN.ua



Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що світ закриває очі на агресивну політику Ірану на Близькому Сході і порівняв це з відношенням до нацистської Німеччини на початку Другої світової війни.

Про це він сказав у зверненні з нагоди Дня пам'яті жертв Голокосту.

«Як нацисти прагнули розтоптати цивілізацію, так і Іран розширює свій вплив з оголошеною метою знищення єврейської держави», - сказав Нетаньяху.

Він розкритикував ядерну угоду між Тегераном і світовими державами, яку назвав «поганою» і додав, що «історичні уроки не були засвоєні».

Іран і шість світових держав 2 квітня у Швейцарії оголосили про укладення рамкового договору, що обмежує ядерну програму Ірану в обмін на скасування економічних санкцій. Очікується, що остаточна угода має бути узгоджена до 30 червня.

Втім, як зазначається у публікації, напередодні міністр ізраїльської розвідки Юваль Штайніц заявив, що Ізраїль задоволений рішенням Конгресу і Обами стосовно Ірану.



USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект