ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

14.01.2010 | УКРАЇНА ЗАСУДИЛА СТАЛІНА ЗА ГОЛОДОМОР
За матеріалами - Української правди

Керівників більшовицького тоталітарного режиму визнали винними у геноциді в Україні в 1932-33 роках. Про це повідомляє прес-служба СБУ.


Суд констатував, що Йосип Сталін (Джугашвілі), В'ячеслав Молотов (Скрябін), Лазар Каганович, Павло Постишев, Станіслав Косіор, Влас Чубар та Мендель Хатаєвич вчинили злочин геноциду, передбачений Карним Кодексом України.


Водночас суд закрив кримінальну справу у зв'язку з їхньою смертю.


"Згідно з висновком проведеної у ході досудового слідства судової науково-демографічної експертизи Інститутом демографії та соціальних досліджень імені Птухи НАН України, внаслідок вчиненого геноциду в Україні загинуло 3 мільйони 941 тисяч осіб", - йдеться у повідомленні СБУ.


У свою чергу, президент Віктор Ющенко заявив, що таке рішення суду є знаковим для історії.


"Це рішення відновлює історичну справедливість і дає шанс будувати Україну на чесних і демократичних засадах", - наголосив він, повідомляє прес-служба глави держави.


 



USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2025. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект