АРХІВ

НОВИНИ

За матеріалами - Korespondent

Транзит через протоку здійснюватиметься "визначеним маршрутом" та "з дозволу Ірану", заявив спікер іранського парламенту.


За матеріалами - Korespondent

Усупереч попереднім публічним запевненням Вашингтон поновив дію відповідних ліцензій на купівлю нафти російського походження.


За матеріалами - Korespondent

Іранська сторона попередила, що публічні висловлювання президента США можуть зірвати дипломатичний процес.


За матеріалами - Укрінформ

Міжнародна спільнота має об’єднати зусилля для усунення загроз в Ормузькій протоці, адже нинішні рішення вплинуть на безпеку глобального судноплавства та поведінку агресивних акторів у майбутньому.


За матеріалами - Укрінформ

Загальні бойові втрати російських військ з 24 лютого 2022 року по 18 квітня 2026 року на війні проти України становлять близько 1 317 150 осіб, з них 1 080 осіб - за минулу добу.


За матеріалами - The Jerusalem Post

Іран не має наміру передавати за кордон наявні запаси збагаченого урану.


За матеріалами - Independent.

Трамп заявив союзникам по НАТО, щоб вони трималися подалі, коли ті запропонували допомогу з вирішенням ситуації в Ормузькій протоці.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2026. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект