АНАЛІТИКА

Макс Бут - The Washington Post

Замість того, щоб змиритися з нескінченною війною, Захід має зосередитися на тому, як скоротити конфлікт, дозволивши Україні перемогти.


Хал Брендс - Bloomberg Opinion

У Києва є підстави сподіватися, що він зможе перемогти, але зусилля Путіна посіяти глобальні економічні проблеми можуть послабити міжнародну підтримку.


Петер Брукс, The Heritage Foundation - The Strategic Monitor - The Strategic Monitor

Значний дисбаланс і потенційна готовність використовувати цю зброю можуть сприяти більшому ризику Росії зараз і в майбутньому, глибоко підриваючи європейську безпеку та інтереси США і НАТО.


Ентоні Кордесмен - CSIS

Сам факт того, що війна розтягнулась на два десятиліття, означав, що більшість зосередженості на уроках ігнорувала першу половину, або більше половини війни, а також майже неминучий хаос після рішення США вийти.


Джеймс Карафано - The Strategic Monitor

Для початку трансатлантичному співтовариству потрібно поставити мат двом найважливішим зброям Путіна — його військовим і російським використанням енергоносіїв для шантажу, примусу та отримання прибутку.


Дейлбор Рохак, The American Enterprise Institute - The Washington Post

Борис Джонсон пережив вотум недовіри Консервативної партії. Його численні критики, ймовірно, були незадоволені тим, що йому вдалося уникнути цього останнього виклику. Але одна група людей була в захваті: українці.


Кевін Робертс - The Heritage Foundation.

Пакет допомоги Україні на суму 40 мільярдів доларів, останній законодавчий акт, зібраний поза межами процесу комітету, показує відсутність довіри до лідерів Вашингтона.


Ентоні Кордесмен - CSIS

The war is a strategic surprise that has shown that U.S. strategy must be truly global, be prepared for sudden and unexpected crises in unforeseen areas.


Ентоні Кордесмен - CSIS

Сполучені Штати повинні реагувати на українську війну таким чином, щоб повністю відповідати реальності того, що «глобалізм» і «кінець історії» виявилися небезпечними ілюзіями.


Марк Тіссен - AEI

Але, замість скликати Палату на сесію після її поврнення для негайного затвердження 33 мільярдів доларів, Пелозі поєднує домопогу Україні із суперечливим пакетом щодо додаткової боротьби з ковід.


|


Сторінки: 1 2 3 4 5

USERS COMMENTS

Ваше ім'я
Ваша поштова скринька
Заголовок
Ваш відгук
Залишилось сомволів
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект