НОВИНИ

31.03.2026 | ЦАХАЛ заявив, що до завтра завершить атаки на «критично важливі» об’єкти Ірану
За матеріалами - The Times of Israel

За словами ізраїльських військових, до завтра всі ключові об'єкти, які використовуються для розробки зброї, що загрожує Ізраїлю — близько 70% військової промисловості Ірану, — будуть атаковані.

Інші, менш критичні, об'єкти військового виробництва також можуть стати цілями в майбутньому, оскільки Армія оборони Ізраїлю готується до ще кількох тижнів потенційного конфлікту з Іраном.

У ЦАХАЛ заявили, що також продовжать завдавати ударів по пускових установках балістичних ракет Ірану, системах протиповітряної оборони та військових офіцерах, та по цілях, які завдають економічної шкоди іранському режиму.


ТОП НОВИНИ ТА КОМЕНТАРІ

|


АНАЛІТИКА

|


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
|
-


Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій
Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2026
ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.
Створення сайту - ТОВ "Піментос".

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект