НОВИНИ

18.06.2008 | "Круглий стiл" на тему: "НАТО пiсля Бухареста та роль Украiни в европейськiй безпецi" вiдбувся у Львовi
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

"Круглий стiл" на тему: "НАТО пiсля Бухареста та роль Украiни в европейськiй безпецi" вiдбувся у Львовi.Делегацiя послiв краiн-членiв НАТО з Канади, Францii, Туреччини, Польщi, Люксембургу, Нiдерландiв, Латвii та iнших краiн зустрiлася з викладачами та студентами найбiльших вищих навчальних закладiв захiдноукраiнського регiону.


У виступах захiдних дипломатiв зазначалося, що головна мета НАТО - не воювати, а забезпечувати безпеку - зовнiшню i внутрiшню. Внутрiшня стосується краiн - членiв Пiвнiчноатлантичного Альянсу. Зовнiшня передбачае спiльнi зусилля в боротьбi з мiжнародним тероризмом. За словами захiдних дипломатiв, якщо Украiна робить вибiр - вона має вiдповiдати низцi критерiiв. Зокрема, в самiй державi мае бути консенсус. Досвiд показує, що найкращий спосiб його досягнути - це проведення широкомасштабних дискусiй та обговорення.


Зараз, на iхню думку, Украiна перебуває на цьому важливому етапi, що полягае в iнформуваннi суспiльства про перспективи й переваги членства в Пiвнiчно-Атлантичному Альянсi. Саме з цiєю метою делегацiя послiв краiн-членiв НАТО завiтала в Украiну.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект