НОВИНИ

18.06.2008 | Генсек НАТО: Україна отримає місце за великим столом
Джерело - Корреспондент.net

Генеральний Cекретар НАТО Яап де Хооп Схеффер заявив, що ставши членом Північноатлантичного альянсу Україна здобуде унікальну можливість впливати на прийняття рішень в НАТО, а її військова продукція користуватиметься ще більшим попитом на світових ринках.


:
Про це Генсек НАТО заявив під час інтернет-конференції на сайті Корреспондент.net.

Зокрема, відповідаючи на запитання - "Що дасть Україні членство у НАТО?",- Яап де Хооп Схеффер зазначив, що вступивши в Альянс Україна здобуде можливість об’єднувати зусилля у вирішенні проблем із іншими країнами-членами НАТО.  «Україна отримає місце за великим столом, можливість впливати на прийняття рішень в цій унікальні родині. Той факт, що так багато країн хоче приєднатися до НАТО, є свідченням того, що НАТО є організацією, яка користується попитом», - наголосив Генсек Північноатлантичного альянсу.


Крім того, він назвав міфом заяви про згубний вплив на економіку та військово-промисловий комплекс України її вступ у НАТО. «Тут ще має місце один міф, який я часто чую, що якщо Україна наблизиться до НАТО, це матиме шкоду для економіки і особливо для оборонної промисловості. Навпаки. Важлива частина української оборонної промисловості – військово-транспортна авіація. Україна є однією з провідних країн світу, що її виробляє. Я вважаю, що Україна і її ВПК будуть досить конкурентоспроможними  порівняно із європейськими та американськими виробниками. Зараз НАТО використовую українську авіацію для своїх операцій в той момент, коли ми з вами говоримо. Тож це міфи, а правда є протилежною», - заявив Яап де Хооп Схеффер.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект