НОВИНИ

17.06.2008 | Британія збільшить військовий контингент в Афганістані
За матеріалами - Korespondent

Великобританія готова збільшити свій військовий контингент в Афганістані.Британія збільшить військовий контингент в Афганістані
"Ми (з Бушем) прийшли до висновку, що це в національних інтересах Британії - боротися з рухом Талібан в Афганістані. Великобританія направить додаткові війська в країну, відповідно їхня чисельність досягне максимальної позначки за увесь час нашого перебування в цій країні", - сказав прем'єр.

Зараз в Афганістані перебуває близько восьми тисяч британських військовослужбовців. З моменту початку воєнної операції на афганській території в листопаді 2001 року там загинуло 102 британця.


Нагадаємо, 2 квітня президент США Буш заявив і про необхідність уведення додаткового контингенту на територію Афганістану для остаточної перемоги над бойовиками Аль-Каїди і рухом Талібан.


На заклик Буша уже відгукнулася Франція, яка запропонувала послати свій батальйон в Афганістан чисельністю 800-1000 солдатів. Свої послуги запропонували також Грузія і Польща, які заявили про готовність направити в Афганістан 500 і 400 військовослужбовців відповідно.


Водночас екс-командуючий силами НАТО в Афганістані Ден Макніл заявив, що силам НАТО бракує ресурсів для успішного проведення операцій проти бойовиків ісламського радикального руху Талібан в Афганістані.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект