НОВИНИ

11.06.2008 | На Римській конференції виробляється бачення експедиційних операцій НАТО
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Потреба в проведенні поточних і майбутніх військових експедиційних операцій буде у центрі уваги засідання командувачів, відповідальних осіб і експертів високого рівня, що відбудеться в столиці Італії Римі 17 – 18 червня.
Засідання організувало Верховне командування ОЗС НАТО з питань трансформації, а проводить Оборонний коледж НАТО в Римі, головний академічний заклад Альянсу стратегічного рівня. На конференції будуть розглянуті потреби у силах і засобах на далеку перспективу, аж до 2030 року.


Відбудеться обмін досвідом між нинішніми і колишніми командувачами НАТО, старшими наставниками, співробітниками НАТО, представниками країн, дослідницьких центрів, науково-дослідних організацій.


Кінцевою метою є спільне і узгоджене в НАТО бачення вимог до експедиційних операцій.


Трансформація і модернізація військових сил і засобів революціонізує експедиційні операції. З метою виконання нинішніх і потенційних завдань, НАТО працює над широким і багатостороннім набором заходів: від довгострокового, широкого стратегічного мислення, до практичного планування, що передбачає військові й цивільні структурні зміни, кадрові питання, закупки оснащення і розвиток нових технологій. 


„Наша мета полягає в тому, щоб усі краще зрозуміли завдання, які стоять перед  країнами – членами НАТО під час виконання експедиційних операцій в ХХІ сторіччі”, – сказав адмірал італійських ВМС Лучано Запатта, заступник Верховного головнокомандувача ОЗС НАТО з питань трансформації.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект