НОВИНИ

10.06.2008 | Обама здатний врятувати економіку США (опитування)
Джерело - УНІАН

Згідно з результатами опитування, проведеного центром Pew Research наприкінці травня, 51 відсоток виборців вважає, що кандидат у президенти США від Демократичної партії Барак Обама здатний поліпшити економічну ситуацію в США, пише The Wall Street Journal.


Про суперника Обами республіканця Джона Маккейне те саме сказали 36 відсотків виборців. При цьому 13 відсотків опитаних вважають, що це не до снаги нікому з кандидатів, або так і не змогли визначитися.


Економічна політика залишається найголовнішим для виборців пунктом передвиборчих програм кандидатів. Її назвали дуже важливою 88 відсотків опитаних. Війну в Іраку вважають дуже важливим питанням 72 відсотки американців.


Серед тем, які хвилюють американців менше, ніж економіка, але більше, ніж війна в Іраку - освіта, охорона здоров`я, ситуація на ринку праці та енергетика. У травні в США був зафіксований найвищий за останні два десятиліття рівень безробіття - 5,5 відсотка.


66 відсотків виборців вважають, що наступний президент США повинен більше концентруватися на внутрішніх проблемах країни, і лише 22 відсотки вважають зовнішню політику важливішою. 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект