НОВИНИ

30.05.2008 | 26-27 травня ц.р. Міністр економіки України Б.М.Данилишин перебував з робочим візитом у м. Брюссель
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

26-27 травня ц.р. Міністр економіки України Б.М.Данилишин перебував з робочим візитом у м. Брюссель, в ході якого він зустрівся із заступником Генерального Секретаря НАТО, послом М.Ердманом, до компетенції якого віднесено, наряду з питаннями розширення Альянсу, також економічні питання.

В ході зазначеної зустрічі сторони обговорили сучасний стан економічної ситуації в Україні та перспективи впровадження економічних реформ, а також стан та перспективи розвитку діалогу України з Альянсом в економічній сфері.

Міністр економіки України підтвердив, що пріоритетними напрямками зовнішньої політики нашої держави залишаються інтеграція до ЄС та набуття членства в НАТО. Було підкреслено серйозну налаштованість України на продовження та активізацію співробітництва з Альянсом на всіх напрямках, в тому числі в сфері економіки, про що свідчить ряд заходів, зокрема за участю Мінекономіки, виконання яких заплановано на цей рік в Цільовому плані Україна-НАТО на 2008 р.

Зі свого боку заступник Генерального Секретаря НАТО відзначив важливість візиту Міністра економіки України до штаб-квартири НАТО в контексті прийнятого під час Бухарестського Саміту рішення щодо посилення діалогу високого рівня з Україною. Він закликав українську сторону зберігати такий же рівень та інтенсивність діалогу, які встановились на сьогодні між Україною та Альянсом, зокрема, беручи до уваги заплановане на грудень 2008 р. засідання міністрів закордонних справ НАТО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект