НОВИНИ

30.05.2008 | Медведєв Ющенку: не варто приймати рішень, про які не домовлялися
За матеріалами - Інтерфакс-Україна, Українська правда

З ініціативи російської сторони в четвер відбулася телефонна розмова президента РФ Дмитра Медведєва і президента України Віктора Ющенка.

У ході розмови Медведєвим була викладена оцінка низки кроків української сторони, що безпосередньо торкається інтересів РФ.

"Зокрема, була звернена увага на необхідність керуватися в російсько-українських відносинах принципами партнерства, не допускати прийняття односторонніх рішень та інших кроків, що йдуть врозріз з раніше прийнятими договірними зобов'язаннями і досягнутими домовленостями", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Глави держав домовилися продовжити обговорення актуальних питань російсько-українського співробітництва в ході перебування Ющенка на Петербурзькому економічному форумі, зазначили в прес-службі.

У свою чергу, керівник управління інформаційної політики секретаріату президента України Лариса Мудрак повідомила, що в ході розмови Ющенко і Медведєв обговорили нинішній формат двосторонніх україно-російських відносин.

За її словами, президенти також домовилися, що при особистій зустрічі продовжать цю розмову. "Зустріч відбудеться 6 червня в Санкт-Петербурзі", - додала Мудрак.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект