НОВИНИ

29.05.2008 | Цільова програма на 2008-2011 роки з інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України затверджена урядом
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

Цільова програма на 2008-2011 роки з інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України включатиме 79 загальнонаціональних заходів, виконання яких має покращити ставлення українців до НАТО. Про це заявив в рамках наукового "круглого столу" на тему "Вироблення методології проведення соціологічних опитувань з використанням досвіду держав-членів НАТО останніх двох хвиль розширення" директор Департаменту НАТО Міністерства закордонних справ України М.Оснач.


"Сьогодні без загальнонаціональної методології визначення громадської думки щодо євроатлантичної інтеграції України важко рухатися вперед", - висловив думку М.Оснач. Від її об'єктивності залежатиме і подальша робота органів державної влади в Україні, підкреслив дипломат.Чиновник відзначив, що сьогодні Київ добросовісно виконує роботу  з виконання щорічних Цільових планів Україна -НАТО в рамках Інтенсифікованого діалогу між сторонами. Це свідчить про серйозність українських намірів щодо євроатлантичної інтеграції, констатував  директор Департаменту НАТО МЗС України.М.Оснач назвав позитивною практику більш активного проведення дебатів на обласному рівні. Він наголосив, що останнім часом дискусії з цього питання на різних рівнях все частіше носять конструктивний характер. На переконання дипломата, індикатором цих позитивних змін повинна бути професійна соціологічна робота на місцях.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект