НОВИНИ

29.05.2008 | Поліція затримала екс-менеджера EADS
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У Франції затримано колишнього виконуючого директора Європейського  аерокосмічного і оборонного концерну EADS Ноеля Форжара. Французька поліція має намір допросити топ-менеджера по справі з незаконної  торгівлі акціями Airbus, дочірньої компанії EADS.


На початку розслідування восени 2006 року Форжар заявив, що він нічого не знав про проблеми з виробництвом  найбільшого літака в світі – аеробуса А380. У слідства виникла підозра з приводу правдивості свідчень. Незадовго до того, як стало відомо про зрив графіку поставок А380, Форжар продав акції концерну, які належали йому, на суму більше чотирьох мільйонів євро.


У західних засобах масової інформації відразу були розповсюджені  повідомлення, що менеджери EADS могли знати, що насуваються   проблеми і тому поспішили своєчасно продати цінні папери. Адже після того, як стало відомо про проблеми з суперлайнером А380, курс акцій європейської авіабудівельної компанії рухнув майже на чверть.
| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект