НОВИНИ

29.05.2008 | Терорист-смертник атакував колону НАТО в Афганістані
За матеріалами - Korespondent.net, РІА Новости

В результаті атаки терориста-смертника на військову колону міжнародних сил сприяння безпеки в Афганістані (ІSAF) у четвер, 29 травня, у Кабулі три людини загинули й троє поранені.Терорист-смертник атакував колону НАТО в Афганістані
За повідомленням очевидців, що надходять із місця події, в 08:30 за місцевим часом терорист-смертник урізався на замінованому автомобілі в колону американських військових у східному пригороді Кабула, недалеко від центральної в'язниці Кулі-Чархі.

Очевидці повідомляють, що важкі поранення одержали двоє американських військовослужбовців, однак іноземне військове командування поки не коментує цю інформацію.


Варто зазначити, що командування НАТО в Афганістані у зв'язку з активізацією руху Талібан прийняло рішення підсилити війська Альянсу, дислоковані вздовж кордону з Пакистаном.


Нагадаємо, на саміті НАТО в Бухаресті 2 квітня президент США Буш заявив і про необхідність введення додаткового контингенту на територію Афганістану для остаточної перемоги над бойовиками Аль-Каїди й рухом Талібан. Його слова підтвердив глава Пентагона Роберт Гейтс, який заявив, що США введуть додаткові війська в цю країну незалежно від ситуації в Іраку.


На заклик Буша вже відгукнулася Франція, що запропонувала послати свій батальйон в Афганістан чисельністю 800-1000 солдатів. Свої послуги запропонували також Грузія й Польща, які заявили про готовність направити в Афганістан 500 і 400 військовослужбовців відповідно.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект