НОВИНИ

29.05.2008 | Україна підтримує створення Чорноморського єврорегіону
За матеріалами - УНІАН

Україна підтримує створення нового Чорноморського єврорегіону.


Про це заявив міністр регіонального розвитку і будівництва України Василь Куйбіда, виступаючи вчора на 15-й сесії Конгресу місцевих і регіональних властей Ради Європи в Страсбурзі.


«Україна активно підтримує одну з останніх ініціатив Конгресу Ради Європи про створення нового єврорегіону в басейні Чорного моря», - сказав міністр.


Він зазначив, що на сьогодні в Україні представлені 6 єврорегіонів, а 19 регіонів України, що займають 77% території країни, мають статус прикордонних.


В.КУЙБІДА також додав, що українські області вже є активними учасниками багатьох спільних трансграничних проектів у рамках фінансової допомоги Європейського Союзу, зокрема, в рамках Європейської політики сусідства.


«Я б хотів відзначити, що західні сусіди України (Польща, Угорщина, Румунія, Словаччина) ефективно використовували своє членство в Раді Європи для вступу до Євросоюзу, що є хорошим прикладом і для нашої держави», - підкреслив український міністр.


Конгрес регіональних і місцевих властей Ради Європи в 2006 році виступив з пропозицією створити Чорноморський єврорегіон. Створення цього регіону має сприяти розвитку демократії і належного управління, а також сприяти посиленню безпеки і стабільності в цьому регіоні.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект