НОВИНИ

04.11.2004 | Після перемоги на виборах Буш закликав американців до замирення
Джерело - Радіо "Німецька Хвиля"

Об 11-й годині ранку в середу 3 листопада сенатор Джон Керрі зателефонував своєму супернику, чинному президенту США Джорджу Бушу й привітав його з перемогою, визнавши свою поразку. Так закінчилася безпрецедентна виборча епопея, яка стала найдорожчою в історії США й зафіксувала рекордну за останні 40 років активність виборців – 60 відсотків, тобто більш як 125 мільйонів осіб.


Все вирішилося після підрахунку голосів у штаті Огайо. Набравши там 51 відсоток голосів виборців, а отже, додавши до свого здобутку ще 20 голосів членів так званої колегії виборщиків, Буш став недосяжним для Керрі. У середу він виступив з переможною промовою у Вашингтоні, передусім віддавши належне ”мужності й шляхетності сенатора Керрі”.


Потім Буш подякував членам своєї родини та активістам виборчого штабу й заявив, що продовжуватиме курс на економічне зростання, посилить боротьбу з світовим тероризмом й доведе до кінця процес встановлення демократії в Іраку та Афганістані.
 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект