НОВИНИ

28.05.2008 | Єврокомісія задоволена діями Тимошенко
Джерело - Українська правда, Інтерфакс-Україна

Європейська Kомісія задоволена діями українського уряду, спрямованими на забезпечення зростання ВВП і вирішення проблеми інфляції.

Така позиція була висловлена в ході зустрічей з міністром економіки України Богданом Данилишиним, як європейським комісаром з питань економічної і монетарної політики Хоакіном Алмунією, так і єврокомісаром з питань торгівлі Пітером Мендельсоном.

Голова економічного відомства України зазначив, що Європейська комісія стежить за розвитком економічної ситуації в Україні.

"Вони досить чітко моніторять ситуацію в Україні. Європейський комісар Мендельсон був задоволений нашою аргументацією і тими діями, які здійснює уряд України щодо зменшення інфляційного тиску й забезпечення зростання ВВП", - сказав він.

Крім того, як додав Данилишин, єврокомісар Алмунія висловив підтримку дій уряду і зусиль, які спрямовані на забезпечення зростання ВВП і підвищення рівня інвестиційної активності.

"Щодо інфляційної динаміки, єврокомісар, фактично, висловив підтримку діям уряду, що спрямовані на подолання зростання споживчих цін", - сказав він.

У цьому зв'язку міністр також нагадав про розроблений разом із Національним банком України урядом пакет документів, спрямованих на зменшення рівня інфляції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект