НОВИНИ

27.05.2008 | НАТО проводить демонстрацію засобів високоточного повітряного десантування
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Із 26 по 29 травня 2008 року НАТО проводитиме демонстрацію засобів високоточного повітряного десантування у Центрі випробування ракетних технологій (Centre d’Essais Lancement de Missiles) в Біскарроссе та на базі ВПС Франції Казо. Будуть продемонстровані найновіші досягнення у сфері систем і технології високоточного повітряного десантування, такі як вантажний парашут, оснащений системою GPS та системи визначення погодних умов.Системи високоточного повітряного десантування та особовий склад сил спецпризначення, що використовує технології наведення, будуть десантуватись з великих висот за спеціальними оперативними сценаріями, які передбачають проникнення спецгрупи, поповнення припасів і доставку необхідного для виконання місії оснащення.


Ці системи функціонують за будь-яких погодних умов і дозволяють точно скидати вантажі з дуже великих висот, уникаючи в такий спосіб багатьох наземних загроз.


Технологія високоточного повітряного десантування для сил спецпризначення є однією із 11 ініціатив, які були висунуті Нарадою національних керівників НАТО у галузі озброєнь (CNAD) у рамах робочої програми Оборони від тероризму (DAT).


Метою програми є розробка нової найсучаснішої технології, або адаптація існуючих технологій для захисту військ і цивільного населення від терористів. Вона була ухвалена на Стамбульському саміті у червні 2004 року лідерами НАТО в рамках вдосконаленого набору заходів з посилення участі Альянсу в боротьбі проти тероризму.


На своєму останньому засіданні 24 квітня 2008 року CNAD вітала розвиток ініціативи високоточного повітряного десантування, яка, як було заявлено, „може допомогти військовому керівництву НАТО розв’язати проблему дефіциту гелікоптерів”.


США є провідною країною за цією ініціативою, і демонстрація у Франції, яка є четвертою у рамках програми DAT, стане важливою віхою на шляху розвитку цієї технології.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект