НОВИНИ

26.05.2008 | Ющенко нагадає Канаді про скасування віз
Джерело - Українська правда

Президент Віктор Ющенко має намір під час свого візиту до Канади порушити питання про лібералізацію візового режиму між двома державами.


Така пропозиція розуміється як вжиття зустрічних кроків у відповідь на скасування Україною в односторонньому порядку у 2005 році віз для громадян Канади, повідомила прес-секретар президента Ірина Ванникова.


За її словами, зазначений візит буде поштовхом для відновлення практики візитів між двома країнами на найвищому рівні, враховуючи те, що з часу останнього візиту президента України до Канади минуло майже чотирнадцять років.


Крім того, Канада залишається єдиною країною "Великої вісімки", яку ще не відвідав Ющенко з часу обрання президентом, зауважила прес-секретар.У ході нинішнього державного візиту президента до Канади буде погоджено напрямок і зміст подальшого розвитку відносин особливого партнерства, додала вона.


Під час візиту президент проведе переговори з вищим керівництвом Канади, представниками великих промислових та фінансових компаній Канади, дасть інтерв'ю канадським ЗМІ.


Окремим пунктом порядку денного перебування президента стануть зустрічі з численною українською діаспорою, включаючи виступ у Вінніпезькому університеті перед представниками української громади.


"Україна розраховує на продовження підтримки Канадою намірів України набути членства в Північноатлантичному Альянсі та готовності лобіювання серед країн-членів НАТО питання підвищення рівня відносин України з НАТО, зокрема, приєднання до ПДЧ", – повідомила Ванникова.


За наслідками переговорів на найвищому рівні буде підписано низку офіційних документів. "Без сумніву, візит президента України до Канади надасть новий імпульс розвитку українсько-канадських відносин", – підсумувала прес-секретар.


Як відомо, 26-29 травня Ющенко перебуває з візитом у Канаді.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект