НОВИНИ

26.05.2008 | Громадська підтримка надання ПДЧ Україні - ІІ етап проекту
Джерело - Євроатлантичний простір

26-27 травня ц. р. у Берліні відбуватиметься ІІ етап проекту «Громадська підтримка надання ПДЧ Україні». Захід ініціював Олег Рибачук, голова наглядової ради «Фундації Суспільність», у рамках роботи «Євро-Атлантичного Університету», та був підтриманий Міжнародним Фондом «Відродження». Партнером заходу також виступає Фонд Конрада Аденауера.


У столиці Німеччини група відомих українських експертів з європейської та євроатлантичної інтеграції зустрінеться з німецькими політиками високого рангу, зокрема з представниками Канцелярії Ангели Меркель, МЗС та Бундестагу. Також заплановано проведення публічної дискусії у Фонді Конрада Аденауера за участі понад 50 представників німецького політикуму, громадянського суспільства та медіа.


Серед учасників проекту – Євген Бистрицький (Міжнародний Фонд «Відродження»), Олексій Гарань («Школа політичної аналітики»), Олег Рибачук («Фундація суспільність»), Святослав Павлюк («PAUCI»), Леонід Поляков (консультант комітету ВРУ з національної безпеки та оборони), Валерій Чалий (Центр Разумкова).


Напередодні візиту до Берліна О. Рибачук зазначив, що «після саміту НАТО в Бухаресті актуальність цього проекту лише зросла. Наша мета – розвиток конструктивного діалогу з Берліном, політика якого нині надзвичайно важлива щодо перспектив євроатлантичної інтеграції України». Він додав, що «німецька сторона проявила особливу зацікавленість у реалізації такої ініціативи, зокрема напередодні візиту Ангели Меркель до України».| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект