НОВИНИ

23.05.2008 | Спільна робоча група Україна-НАТО з питань воєнної реформи провела засідання в Бельгії
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України

21-22 травня ц.р. у штаб-квартирі НАТО (Брюссель, Бельгія) відбулись заходи у рамках діяльності Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи  (СРГ ВР): міжнародна конференція „Інтенсивні контакти з Україною: роль Спільної робочої Групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи”, а також засідання СРГ  ВР у форматі „ключової групи”.

У засіданнях з боку української сторони взяла участь представницька делегація на чолі з Першим заступником Секретаря Ради національної  безпеки та оборони України Степаном Гавришем. До складу делегації України також увійшли Заступник Міністра оборони Валерій Іващенко, Голова Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції Володимир Горбулін, представники Міністерства внутрішніх справ, Апарату РНБО та Служби безпеки, а також Голова Громадської Ліги Україна-НАТО.

21 травня відбулась конференція „Інтенсивні контакти з Україною: роль Спільної робочої Групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи”, яку відкрили Заступник помічника Генерального секретаря НАТО з питань оборонної політики і планування Хайнріх Браусс та Перший заступник Секретаря РНБО С.Гавриш. У ході дискусій було проаналізовано результати співробітництва Україна-НАТО у сфері реформування сектору оборони та безпеки, досягнутий прогрес, а також окреслено пріоритетні напрями співробітництва на майбутнє. Важливу увагу було приділено стану співробітництва у рамках імплементації Стратегії національної безпеки України та Огляду сектору національної безпеки, діяльності робочої групи Україна-НАТО з питань демократичного цивільного контролю над сектором розвідки тощо.

При обговоренні проблематики підготовки цивільного персоналу сектору безпеки і оборони увага учасників конференції була зосереджена, преважно, на аналізі імплементації відповідної Програми в Україні, висловлено пропозиції щодо її покращення тощо.

Відбулось також обговорення актуальних питань діяльності Мережі партнерства Україна-НАТО щодо підвищення обізнаності громадянського суспільства, в якому взяв участь Голова Громадської ліги Україна-НАТО Сергій Джердж.

В роботі конференції також взяли участь незалежні політологи - представники Женевського центру демократичного контролю над збройними силами та Центру з питань досліджень конфліктів Оборонної Академії Великобританії.

 

 22 травня,  у ході засідання Спільної робочої Групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи у форматі „ключової групи”, що відбулось під спільним головуванням Помічника (заступника) Генерального секретаря НАТО з питань оборонної політики і планування Іржи Шедеві та Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Степана Гавриша, були обговорені актуальні питання співробітництва України з Альянсом у реформуванні структур сектору оборони та безпеки нашої держави у контексті рішень Бухарестського саміту НАТО щодо реалізації  євроатлантичних прагнень України.

Були також обговорені питання підготовки до засідання Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони, що має відбутись на початку червня ц.р., реалізація оборонної реформи в Україні, досягнення взаємосумісності між підрозділами збройних сил держав-членів НАТО та України, участі нашої держави у операціях та місіях під проводом НАТО.

        


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект